Перейти до вмісту

10 кращих пісень Уітні Х’юстон

Шкодуючи о смерті Уітні Х’юстон, яка була чудовою співачкою і чарівною жінкою, згадаємо декілька її кращих пісень.

How Will I Know – 1985

Являється дебютнім синглом з першого її альбому, який називався Whitney Houston.


I Wanna Dance with Somebody – 1987

Перший сингл Уітні з її другого альбому Whitney. За цю пісню Х’юстон отримала премію Ґреммі.


I’m Your Baby Tonight – 1990

Пісню з однойменного альбому написали Ел Ей Рід і Бейбіфейс. З цією піснею Х’юстон номінувалася на Греммі. У кліпі Х’юстон одягається під Одрі Хепберн з «Кумедної мордочки» і під Марлен Дітріх.


I Will Always Love You – 1992

Пісню написала кантрі-діва Доллі Партон в 1974 році. Цікавим фактом буде й те, що Х’юстон у кліпі на цю пісню воліла сидіти на стільці, приховуючи тим самим свою вагітність.


Run to You – 1993

Пісню і її «родичку» по саундтреку до фільму «Охоронець» «I Have Nothing» номінували на Оскар але нагороду взяла композиція «A Whole New World» із діснеївського мультфільму Аладін.


Queen of the Night – 1993

Ще один сингл з мультиплатинового саундтрека саундтрека до фільму «Охоронець». Єдина пісня Х’юстон, яка була відзначена Золотою малиною як Гірша пісня.


I’m Every Woman – 1993

Уітні Х’юстон переспівала відому пісню Чакі Хан 1978 року. І ще одна номінація Греммі. У кліпі, окрім вагітної Х’юстон і щасливої Чакі Хан можна побачити Сисси Х’юстон, мати Уітні і дівчат із TLC.


Exhale – 1995

Саундтрек до романтичної комедії «В очікуванні перепочинку», в якій Х’юстон зіграла головну роль.


My Love is Your Love – 1999

Пісня із однойменного альбому. Написав цю пісню Вайклеф Жан. Сингл стоїть на третьому місці у творчій біографії Х’юстон – більшого успіху здобули тільки I Will Always Love You та I Wanna Dance With Somebody.


If I Told You That – 2000

Дует з Джорджем Майклом. Інший відомий широким масам дует – пісня When You Believe, яку Х’юстон заспівала з Мірайей Керрі двома роками раніше.