Перейти до вмісту

5 фактів о користі пива

Уже всім, напевно, набридло слухати про те, що той чи інший свіжий овоч або соковитий фрукт дуже корисний для здоров’я людини. Як кажуть, їж – не хочу, побільше і всього різного. Можна навіть особливо і не замислитися з цього приводу.

А якщо хтось почне говорити про користь пива для організму? Хіба це не здивує? А щоб не бути голослівним, наведу 5 фактів о користі пива.

1. Очищає кров’яні судини

Пиво містить розчинну речовину бета-глюкан, яке сприяє зниженню рівня холестерину в крові і покращує роботу серця. До речі, чим темніше пиво, тим бета-глюкану в ньому більше.

2. Оберігає серце

Хлопці люблять пиво, пиво любить хлопців. Одна-дві кружки роблять кров менш густою. А значить, і серце працює краще, і всі органи отримують достатньо кисню.

3. Зміцнює кістки

1-2 келиха пива в день покращують стан кісткової системи людини (у той же час надмірне споживання пива навпаки – робить кістки крихкими). А вся справа в кремнію, який міститься в пиві.

4. Робить ниркам добре

Багатьом, мабуть, відома сечогінна властивість пива. Так от, це дуже корисна властивість для запобігання утворення в нирках каміння. Крім того, деякі компоненти пива перешкоджають зменшенню рівня кальцію в кістках.

5. Вітамінізує організм

Пиво – це хороше джерело вітамінів групи В – В6, В12 і солі фолієвої кислоти. 300 мілілітрів пива «постачають» в людський організм 12% від денної норми вітаміну В6. Втім, добирати хмільним пінним напоєм решта 88% зовсім не обов’язково.

P.S. Хоча пиво корисне, але його потрібно вживати помірно і враховувати індивідуальні противнопоказання. Вживаєте пиво з розумом.

Джерело – mport.bigmir.net