Перейти до вмісту

Анджеліна Джолі серйозно хвора

Про те, що відома актриса Анджеліна Джолі серйозно хвора і знаходиться в виснаженому фізичному стані, заявив популярний в Америці доктор Дрю.

Після того, як Анджеліна Джолі прийшла на «Оскар», церемонію нагородження престижної нагороди, в чорній сукні і підкреслено демонструвала свою струнку праву ногу, про її худорбу заговорили ще більше.

Так, на одному з шоу доктор Дрю заявив, що Джолі «перебуває в небезпечному фізичному стані через систематичне недоїдання». За словами медика, це може призвести до серйозних і навіть згубним наслідків.

При цьому, виступаючи на тому ж каналі ABC, доктор закликав жінок не сприймати 36-річну актрису в якості ікони краси, так як це може стати смертельно небезпечним для здоров’я будь-якої людини.

Також варто відзначити, що ще в листопаді минулого року Анджеліна Джолі розкрила секрет свого різкого схуднення, зізнавшись, що вона важить 44 кілограми завдяки тому, що в день споживає не більше 600 калорій. Однак, запевнила вона, робить це не через те, що хоче схуднути, а тому, що у неї банально немає часу на їжу через шістьох дітей і успішної кінокар’єри.

Джерело – porte.com.ua