Перейти до вмісту

Батько прикував дітей до батареї

Трапилося це в місті Еманжелінськ, Челябінської області (Росія). У виховних цілях батько прикував своїх неповнолітніх синів до батареї. Окрім того він неодноразово бив їх. Катування дітей тривало протягом кількох років. Кримінальну справу порушено відразу за декількома статтями.

Як повідомляє старший помічник прокурора Челябінської області Оксана Моржеухіна, обвинувачений так «виховував» своїх дітей з 2009го по 2011й роки. Молодшому з хлопчаків зараз 9 років, старшому – 13. Нелюд прив’язував їх ланцюгом до труби опалення, ображав. В результаті вони не витримали такого ставлення і втекли до родички до Челябінська. Вона-то і повідомила в правоохоронні органи про те, що трапилося.

В період розслідування кримінальної справи батьки неповнолітніх за рішенням суду обмежені в правах. Хлопчики зараз проживають у соціальному притулку для дітей і підлітків «Росинка». Прокуратурою міста Еманжелінськ порушено кримінальні справи за трьома статтями:

  • «Незаконне позбавлення людини свободи, вчинене щодо неповнолітніх»
  • «Катування двох неповнолітніх осіб, які перебувають в залежності від винного
  • «Неналежне виконання обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей».

Матеріали кримінальної справи направлено для розгляду по суті в Еманжелінськ міський суд. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до семи років.

Джерело – 1obl.ru