Перейти до вмісту

Шлюб по розрахунку зустрічається усе частіше

Кожен з нас бажає зустріти в житті свою другу половину. Проте в сучасній дійсності досить часто шлюби укладаються не по любові, а з розрахунку як з боку чоловіка, так і з боку жінки. Причому, перші грішать в цьому сенсі частіше.

Результати соціологічного опитування, проведеного американськими фахівцями, показали, що шлюби по розрахунку зустрічаються в сучасному суспільстві все частіше. При цьому розрахунок не обов’язково стосується матеріальної сторони.

В опитуванні брали участь п’ять тисяч респондентів. В результаті майже тридцять відсотків опитаних представників сильної статі зізналися, що вступають в шлюб не з любові, а з корисливих міркувань. 24% опитаних жінок сказали, що вони були б згодні вийти заміж за людину, яку вони не люблять, але який відповідає необхідним вимогам до чоловіка. Чоловіки показали себе більш безпринципними та підступними, так як двадцять відсотків зізналося, що може одружитися з жінкою, навіть якщо вона не приваблює їх в сексуальному плані.

Дивно і те, що, як виявилося, молоді люди у віці від двадцяти до тридцяти років більше готові до одруження, ніж дорослі чоловіки ближче до сорока років. А от після сорока років знову з’являються інтерес і готовність до шлюбу. Автори опитування підсумували, що однією з основних причин вступу чоловіка в шлюб у багатьох випадках є не любов, а бажання знайти стабільність і постійну підтримку.

Джерело – megamedportal.ru