Перейти до вмісту

Більше, ніж LTE від Huawei на швидкості 30 Гбіт / с

Китайською компанією Huawei була представлена технологія Beyond LTE, що в перекладі на українську звучить як «Більше, ніж LTE». Представлена технологія дозволить збільшити швидкість передачі даних до 30 Гбіт/с. Це більш ніж в 20 разів перевищує швидкість передачі в існуючих комерційних мережах LTE.

Президент напряму бездротових мереж Huawei Девід Ван заявив, що небувалими темпами розвиваються мережі мобільного зв’язку. Також він додав, що до стрімкої еволюції розвитку мереж привели новітні технології. Результатами такого розвитку є агрегація більш широкосмугових каналів, ефективніше використання частотного спектра і підвищення швидкості доступу. Окрім того, Девід Ван відзначив, що технологія Beyond LTE являється майбутнім мобільного широкосмугового зв’язку.

Характеристикою технології Huawei Beyond LTE буде алгоритм обробки проміжної частоти, архітектури радіочастотного обладнання, множинний ввід-вивід, а також досягнення в частині конструкції антен. При цьому значно підвищується спектральна ефективність систем мобільного зв’язку, а також ефективність розгортання і експлуатації мереж в цілому.

Технологія Beyond LTE має такі ключові характеристики:

  • Інноваційна конструкція антени, яка відповідає вимогам широкосмугового доступу, значною мірою підвищує продуктивність
  • Технологія спрямованої передачі радіочастотних сигналів наступного покоління скорочує витрати і знижує енергоспоживання, а також реалізує агрегування понадширокосмугового несучого каналу
  • Передовий алгоритм багатоантенного кодування дозволяє ефективно використовувати пропускну здатність каналу MIMO (множинного вводу-виводу)

Як показують останні дані консорціуму 3GPP, компанія Huawei з 2010 року володіє 265 затвердженими специфікаціями LTE/LTE-A Core. Це становить близько 20% від загальної кількості специфікацій. Окрім того такий показник являється лідируючим в галузі. Компанія Huawei продовжує ділитися досвідом в області передових технологій, що грає важливу роль у розвитку світової галузі LTE.

Джерело – cbto.com.ua