Перейти до вмісту

Британські футболісти виграли матч з рахунком 58:0

В Англії було поставлено абсолютний рекорд результативності в межах одного зіграного матчу. Власником цього рекорду являється футбольна команда «Віл пауер».

Гравцям цієї команди вдалося обіграти із рахунком 58:0 команду «Нова-2010». Такого нищівного рахунку ще не бачила історія англійського футболу.

Цей матч, тепер вже історичний, пройшов минулої неділі в приморському місті Торкі. На правах господаря поля була команда «Віл пауер». Футбольний поєдинок проходив в рамках розіграшу Недільної ліги Торбея.

Невелика довідка: матчі проходяться по неділях; участь приймають аматорські футбольні команди. Торбей – це морська затока, а також унітарна одиниця, яка об’єднує 3 міста в графстві Девон.

Причина поразки «Нова-2010» полягала в малій кількості гравців команди. Їх було лише п’ятеро. Проте команді все таки вдалося прийняти до своїх лав в екстреному порядку гравців, які були незнайомцями. Але це не допомогло.

Після першого тайму рахунок був «незначним» – 20:0. А в другому таймі цієї злощасної зустрічі «Нова-2010» пропустила ще 38 м’ячів. Гравці-невдахи, коли на табло було 50:0, прохали арбітра пощадити їх та зупинити гру. Проте суддя був невблаганним і змусив довести гру до кінця, пригрозивши за передчасний відхід з поля штрафом.

Треба також зазначити, що під час матчу у «Віл пауер» також не хватало гравців. Проте їм не вистачало лише одного, в той час як у їх суперника було 9 гравців. За цю гру брати Стюарт та Роббі Баукера домоглися особливого успіху, забивши на двох 28 м’ячів.