Перейти до вмісту

Чоловік Єлени Ваєнги не може забути співачку

Відносно недавно стало відомо про те, що Єлена Ваєнга розлучилася з чоловіком, якого так палко любила. Вони були разом досить довго, але вирішили розлучитися, бо Єлена не влаштовувала чоловіка. Вона дуже любить вечірки, запрошує друзів, а чоловік хотів спокійного життя, без шуму і утіх.

Тепер відомо, що колишнє подружжя не тільки спілкуються, а й дуже добре спілкуються. Цей факт особливо цікавий, якщо врахувати, що Єлена Ваєнга розлучилася з чоловіком досить жорстоким чином. У пресі раз у раз співачка розповідала про те, що конкретно її не влаштовує в дружині, те, що він її тероризував.

Проте сам Іван Матвієнко відчуває до Єлени тільки ніжні почуття. І хоча він упевнений, що вони більше не будуть разом, викинути свою прекрасну Єлену Ваєнгу з голови ніяк не може, адже з нею пов’язана велика частина життя.

Зрозуміло, що для Єлени сцена значить практично все, тому не дивно, що вона вибрала не Івана, а саме її.

До речі, зараз Ваєнга та Матвієнко живуть в одному під’їзді, так що все може повторитися, адже ніхто не знає, чим закінчиться ця історія. Лена дзвонить своєму продюсеру практично кожен день, причому, по кілька разів.

Джерело – storystar.ru