Перейти до вмісту

Чоловік президента Фінляндії витріщив очі на декольте принцеси

“Перший джентльмен Фінляндії”, скориставшись відсутністю дружини, безсоромно розглядав декольте датської кронпринцеси.

Журналісти зловили чоловіка президента Фінляндіі Тар’ї Галонен на “непристойній поведінці”. Під час офіційного прийому в королівському палаці Копенгагена 63-річний Пентті Араярві безсоромно розглядав декольте датської кронпринцеси Марі.

На прийомі 15 січня “перший джентльмен Фінляндії” опинився за столом по ліву руку від 40-річної дружини кронпринца Данії. Варто було принцесі відволіктися, як Араярві буквально втупився у виріз її плаття.

Як відзначає The Daily Mail, наряд принцеси був цілком пристойним і повністю відповідав її статусу: довге чорне плаття, а на грудях смуга (кайма) по лінії декольте спускалася масивна ланцюг з орденом чи брошкою.

Буквально через мить принцеса повернулася, чого фін явно не очікував. Він відразу ж відвів погляд і, ймовірно, будучи збентеженим, спробував зробити вигляд, що нічого не сталося. А принцеса Марі прикинулася, що нічого не помітила. Однак збентеження монаршої персони видав її жест – вона судорожно прикрила декольте рукою і поправила виріз сукні, що і помітили журналісти.

Втім, серед блогерів вчинок Араярві викликав лише позитивні відгуки. “Араярві – мужик!”, “А принцеса-то нічого”, “Ну і що з того, що заклопотаний старий козел вирячився на груди молодої жінки? Це нормально”, – такого роду коментарі відпускають в Інтернеті.

При цьому деякі згадують чутки про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Араярві і вказують, що форми принцеси Марі “ще треба спробувати відшукати”.

Реакція президента Фінляндії на витівки чоловіка залишилася невідомою.

P.S. 1 березня Тар’я Халонен залишить цю посаду, яку вона займала з 2000 року. Новим президентом Фінляндії вже обраний 63-річний юрист і консерватор Саулі Нііністе, який у другому турі отримав 62,6% голосів, обійшовши свого суперника – відкритого гомосексуаліста Пекка Хаавісто. Урочиста церемонія вступу Сауле Нііністе на посаду відбудеться в перший день весни.

Джерело – ТСН.ua