Перейти до вмісту

Чи поверне кошти Мавроді вкладникам МММ-2011?

Вкладники МММ-2011 завдяки черговому відеозверненню засновника піраміди і шахрая Сергія Мавроді дізналися про те, як зможуть отримати свої кошти. Це звернення Мавроді до вкладників пов’язано з неможливістю подальшого існування цієї фінансової піраміди.

Так званий режим «Спокій», як розповів Мавроді, не спрацював ніби то через декілька кримінальних справ. До речі, кримінальні справи були відкриті не на порожньому місті, а стосуються безпосередньо діяльності фінансової піраміди. Проте, сам засновник стосовно цього іншої думки:

Проти невстановлених осіб, які вчинили невстановлені діяння в невстановленому місці і невстановленим способом.

Сергій Мавроді розповів про те, що абсолютно усі кошти МММ буде витрачено на виплату учасникам фінансової піраміди 2011р. Окрім того кошти видаватимуть усім без винятку. Розрахунок виплат буде проводитися за наступною формулою: сума номінального вкладу плюс до нього десять відсотків і мінус вже отримані кошти. Виплата вкладів розпочнеться із сум, які не перевищують 10 тисяч рублів. С.Мавроді сподівається, що із цією категорією вкладів система зможе впоратися за декілька днів, якщо, звісно, не буде сюрпризів. Далі будуть виплачуватися суми розміром до 20 тисяч, і так далі, допоки усі не отримають грошей.

Також засновник піраміди окрім цього пообіцяв, що кошти, яких не вистачить на виплати, буде взято з МММ-2012. Проте кошти з нової піраміди на сплату боргів підуть не всі, а тільки ті, котрі було виділено не рекламу.

Мавроді гадає, що за декілька місяців він і його нова система зможуть розрахуватися з боргами МММ-2011. Тим паче, як вважає засновник піраміди, МММ-2012 досить швидко розвивається.

В то й же час Роман Табачков, який являється адвокатом Сергія Мавроді, стверджує, що буцім то, його клієнт не має жодного відношення до створення піраміди МММ-2011. Хоча, формально воно так і є, оскільки в статуті МММ-2011 Сергій Мавроді – лише звичайний консультант, до того ж надає безкоштовні поради. Через ці обставини кримінальна справа порушена поки проти невстановлених осіб.

Джерело – Prostopravo