Перейти до вмісту

Декілька екзотичних пивбарів світу

Місць, де можна випити пива, чимало на нашій планеті. Але особливих місць не так вже й багато. Якщо є бажання випити пива і насолодитися національною екзотикою, то варто відправитися по цих п’яти маршрутах.

1. Buza Bar (Дубровник, Хорватія)

Це місто на півдні Хорватії стало справжнім магнітом для сотень тисяч туристів зі всього світу. Ласкаве Адріатичне море, мальовничі околиці, неповторна хорватська їжа, жаркий клімат – все це стане чудовим доповненням до відвідування незвичайного бару, який примостився на одному з укосів скелястого берега. Кажуть, на заході сонця тут найкраще йде місцеве пиво Ozujsko.

2. Транссибірський експрес (Росія)

Іноземці, котрі вперше подорожують по Сибіру в цьому поїзді, закохуються навіть в стандартне пиво «Балтика». Ну а оскільки посидіти від душі в станційних пивбарах дуже важко (як правило, через їх відсутність по шляху руху поїзда), «на ура» приймаються комерційні пропозиції літніх жінок, які з пляшками пива і свіжими пиріжками з капустою і м’ясом зустрічають своїх клієнтів на кожній зупинці багатоденного експреса.

3. The Chinggis Brewery Club (Улан-Батор, Монголія)

Схоже, в світі пива, куди б ти не сунувся, скрізь першими опиняються німці. Навіть в такому екзотичному для європейця місці, як монгольська столиця. Тут віднедавна відкрита пивоварня «Чингіз», названа так на честь одного з головних героїв Монголії, полководця і державного мужа Чингіз-хана. Втім, варять тут справжнісіньке німецьке пиво (за якістю), а в пивному барі з такою ж назвою можна покуштувати м’ясні закуски, які подають на столи в традиційних баварських пивних.

4. Bia Hoi (Ханой, В’єтнам)

Якщо є бажання дізнатися смак, який буває у самого свіжого на світі пива, вирушай у Ханой. У цьому місті варять пиво, яке дало назву мережі невеликих дешевих пивних. Втім, цей напій можна купити навіть в маленьких стаканчиках практично в будь-якому магазині міста. П’ють його тільки в день варіння, а розвозять пиво по торговим точкам в досвітні годинники. Загалом, як пиво цей напій так собі, але спрагу в задушливому місті вгамує і голову не закрутить. Адже напився пива Bia Hoi ще їхати по цим страшним Ханойським вулицям.

5. The Cottesloe Beach Hotel (Перт, Австралія)

Цей готель знаходиться в одному з найвіддаленіших австралійських курортів. Але той, хто схильний до спокійного відпочинку на лоні природи, обов’язково повинен приїхати в Перт. Тут, на заході, так приємно посидіти на відкритій терасі готелю The Cottesloe Beach Hotel. І обов’язково з кухлем особливого, за своїм індивідуальним смаком зробленого пива. Місцеві пивовари вельми творчо підходять до виконання бажань особливо вибагливих клієнтів.

Джерело – mport.bigmir.net