Перейти до вмісту

До Yahoo подано зустрічний позов від Facebook

Проти інтернет-корпорації Yahoo! Inc. було подано зустрічний позов власником найбільшої соц. мережі компанією Facebook Inc. В позові йдеться про порушення десяти патентів компанією Yahoo! Inc. Зокрема, звинувачення стосуються «домашньої» сторінки пошукової системи, фотохостингу Flickr, а також реклами, яка розміщена на сервісах Yahoo.

Заява Facebook була подана до суду в місті Сан-Франциско. До речі, також і Yahoo позивається до Facebook. Позов від Yahoo про порушення патентів було подано минулого місяця.

Тед Юлліот, головний юридичний консультант Facebook, заявив наступне:

Пред’являючи патентні претензії, ми реагуємо таким чином на короткозоре рішення Yahoo атакувати одного зі своїх партнерів і віддати перевагу судовому процесу замість інноваційних технологій.

Соціальну мережу було звинувачено в порушені десяти патентів. Серед порушень, які приписувала компанія Yahoo, було згадано онлайн-рекламу, спільне використання даних, а також захист особистих даних. Окрім того, ще в лютому Yahoo заявила про те, що Facebook потрібно запатентувати технології, які використовуються нею, порівнюючи в цьому плані соц.мережу з іншими інтернет-компаніями.

Як припускають зарубіжні ЗМІ, компанія Yahoo жадає можливостей для пожвавлення власного зростання. Пов’язано це з послабленням позицій на ринку онлайн-реклами, де її обігнав Facebook, а також у сфері інтернет-пошуку, де Yahoo поступилася Google.

Джерело – prostopravo.com.ua