Перейти до вмісту

Дитина померла від покарання бігом

У США затриманs мачуха і бабуся 9-річної дівчинки, яка померла після жорстокого покарання за з’їдену шоколадку.

Інцидент стався ще 17 лютого в штаті Алабама. Маленька Саванна Хардін страждала від захворювання сечового міхура, при якому вживання кофеїну повинно бути обмежено. Незважаючи на заборону, дівчинка з’їла шоколадну цукерку. Дізнавшись про це, 27-річна мачуха Джесіка Мей Хардін і 46-річна бабуся Джойс Хардінг вирішили покарати неслухняну дівчинку, змусивши її бігати у дворі будинку.

Через три години дитині стало погано. Мачуха викликала службу порятунку. Вона повідомила, що у дитини “припадок” і вона ні на що не реагує. Дівчинку доставили в дитячий шпиталь у Бірмінгемі, де лікарі підтримували її життя до прибуття батька. Роберту Хардіну, співробітнику держдепартаменту США, треба було зробити 8 авіаперельотів, щоб опинитися поряд з вмираючою донькою. З його згоди лікарі відключили систему життєзабезпечення і незабаром дівчинка померла. Як встановили експерти, перед смертю дитина страждав від сильного зневоднення. Також медики зазначили, що в організмі дівчинки був зафіксований дуже низький рівень натрію, який необхідний для запобігання непритомності і зневоднення.

Поліція вважає, що дії мачухи та її свекрухи привели до загибелі дитини. Жінкам можуть пред’явити звинувачення в спричиненні смерті з обтяжуючими обставинами. Обидві затримані можуть вийти під заставу в 500 тисяч доларів. До речі, незабаром після арешту у мачухи, яка знаходилася на пізньому терміні вагітності, почалися перейми. Жінка була доставлена в госпіталь, де народилася її друга дитина. Сусідка Гейл Денні заявила, що Хардінги виглядали щасливою родиною, а нещастя, що трапилося, більше схоже на “покарання, яке вийшло з під контролю”.

Джерело – pravda.ru