Перейти до вмісту

Олена Кондулайнен оголилася на Мальдівах

Анастасія Волочкова може собою пишатися, її пікантні знімки з відпочинку на Мальдівах не тільки не залишили байдужих, а й навіть обзавелися послідовниками.

Так слідом за скандальною балериною похвалитися шикарним відпочинком, а заодно і своїми формами захотіла актриса Олена Кондулайнен.

Ще місяць тому Олена привселюдно оголосила про важку хворобу і навіть попрощалася з родичами. А вже новорічні свята жінка відзначала на Мальдівах. І там, вже за традицією, знялася голяка.

Правда Кондулайнен не сама виклала свої фотографії в Мережу, це зробила її близька подруга.

Вона ж розповіла про самопочуття своїй відомій подруги. Жінка написала, що розмови щодо її хвороби «сильно перебільшені». «Насправді все це – підступи недобросовісних писак. Бачите самі, в якій Леночка прекрасній формі. Відкрию секрет – поруч з нею зараз юний красень».

«Думаю, подруга все ж не буде лаяти мене, що так вільно обійшлася з її красою, знімками, – додала приятелька актриси. – У телефонній розмові зі мною вона нарікала, що якісь світські дамочки дозволяють собі безцеремонні роздягання в Інтернеті. Повністю оголилися! Але Олена не така. Для неї хай навіть і роздягання, але обов’язково щоб все було цнотливо, красиво. Повинна ж у жінці залишатися якась таємниця! Якщо жінка, звичайно, справжня. І ще, у Кондулайнен є одна чудова якість – вона ніколи нікому не заздрила. Нехай ці дамочки, роздягаються сьогодні в Інтернеті, зроблять це в Леніном віці. Ось тоді і подивимося, хто кого!»