Перейти до вмісту

Facebook купує фотосервіс Instagram

Марк Цукерберг, голова соціальної мережі Facebook, нещодавно повідомив на своїй сторінці про придбання фотосервісу Instagram.

Власникам соц. мережі дана угода обійдеться майже в один мільярд доларів. Про це було відзначено в прес-релізі Facebook. Кошти будуть виплачені як «живими» грошима, так і у якості акцій. Планується, що угода буде завершена до кінця червня.

Злиття Facebook і Instagram не вплине на сам фотосервіс. Instagram, як і раніше, працюватиме незалежно від соцмережі. Це зазначив Марк Цукерберг.

Окрім того в додатку й надалі буде доступна можливість опублікувати посилання на своє фото і з інших сервісів, відмінних від Facebook.

Як зазначив Марк Цукерберг:

Мільйони користувачів по всьому світу люблять програми та бренд Instagram, і наша мета – поширити цю програму і цей бренд на ще більшу кількість користувачів.

До того ж засновник соц.мережі вказав на те, що його кампанія в своїх продуктах буде намагатися перейняти досвід фотосервісу.

В жовтні 2010 року було запущено Instagram. До квітня цього року сервіс був задіяний в пристроях iPad, iPod та iPhone у якості додатку. Окрім того, до цього часу кількість користувачів сягнуло позначки в тридцять мільйонів чоловік.

За допомогою Instagram на будь-яку фотографію можна накласти різноманітні ефекти. Наприклад, є ефект, який імітує ломографію, інший – зйомку на «поляроїд». Фотографію з ефектами можна буде опублікувати не тільки в Facebook, але й в таких сервісах як Twitter, Flickr, Posterous, Tumblr і Foursquare. А також, при бажанні, можна буде надіслати електронною поштою.

Джерело – podrobnosti.ua