Перейти до вмісту

Facebook має намір виставити на біржі свої акції

Соціальна мережа Facebook подала попередню заявку на первинне публічне розміщення своїх акцій на біржі (IPO), в якій повідомили про плани залучити не менше 5 мільярдів доларів. Про це свідчать документи на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Компанія планує розміститися під тікером FB, однак біржу поки не вказує. Терміни розміщення і ціна акцій на IPO також поки не уточнюються.

Як повідомляли раніше американські ЗМІ, соц.мережа планує отримати оцінку вартості на IPO в 75-100 мільярдів доларів, для чого збирається залучити на IPO близько 10 мільярдів доларів. Однак у первинній заявці Facebook вказала суму приблизно вдвічі менше.

Організаторами розміщення Facebook, виходячи з заявки, виступлять інвестиційні банки Morgan Stanley, Goldman Sachs, Bank of America Merrill Lynch, Barclays Capital і JP Morgan. Виходячи з дати подання заявки в SEC, Facebook теоретично може завершити процес IPO до травня 2012 року, однак терміни можуть змінитися в залежності від рішення керівництва компанії.

Джерело – prostobiz.ua