Перейти до вмісту

Google Навігація вже в Україну для пристроїв із ОС Android

Нещодавно, а саме – 29 березня, в своєму блозі компанія Google оголосила про запуск на Україні нового сервісу – Google Навігації. Вона являється новою безкоштовною функцією мобільних Карт для пристроїв із ОС Android.

Тепер українські користувачі, а також гості країни, швидко і легко можуть знайти необхідну адресу, використовуючи при цьому свій телефон в якості навігатора в авто, чи, навіть під час піших прогулянок.

Навігація на Картах Google – це той де GPS-навігатор, підключений до Інтернету. Такий пристрій по ходу вашого руху надаватиме покрокові голосові вказівки. Така можливість, в свою чергу, дозволить приділяти більше уваги дорозі, ніж карті. Окрім того користувач може не перейматися оновленням або купівлею нового пакету карт так, як на телефоні завжди буде найбільш актуальна інформація, котра також є і на Картах Google. При цьому є можливість обрати режим відображення – супутникові знімки чи карта.

Google Навігація в порівняні із звичайним навігатором має декілька принципових відмінностей. Вона з легкістю спростить життя будь-якому користувачеві.

Першою значною відмінністю буде те, що тепер для досягнення пункту призначення необов’язково вводити його точну адресу. Іншими словами, якщо необхідно дістатися до Андріївської церкви у Києві, то прийдеться вводити точну адресу – Київ, вул. Андріївський узвіз 21. Достатньо в рядку запиту ввести «Андріївська церква». Потрібне місце пошукова система знайде автоматично та покаже його на карті. Компанія Google в своїй навігації використовує власну пошукову систему. Для вводу назви потрібного місця потрібно лише скористатися рядком запиту.

По-друге, мобільна Карта автоматично оновлюються і завжди збігається з останньою версією Карт Google, яку можна знайти на сторінці maps.google.com.ua.

Третьою відмінністю Google Навігації являється Пішохідний режим. За його допомогою користувач зможе прокласти пішохідний маршрут до потрібного місця.

Окрім того Google Навігацією використовуються основні переваги Google Карт, представлені й іншими опціями. Серед них:

  • Включення шарів. При необхідності дізнатися розташування найближчого кінотеатру чи супермаркету, то ці місця чи заклади буде видно на відповідному шарі карти
  • При необхідності дізнатися як виглядає певне місце можна скористатися супутниковим видом карти.
  • Можливість отримати інформацію про маршрут: відстань, приблизний час у дорозі. Також Навігація зможе запропонувати вам кілька альтернативних маршрутів прямування (там, де це доступно).
  • Передбачена можливість обрати мову підказки.
  • Прокладення маршруту за збереженою в телефоні адресою, або до місця, яке позначено «зірочкою» і збережено в меню «Мої Місця»
  • Google Навігація працює безкоштовно ще в 28 країнах світу. Звісно ж, інтернет-трафік сплачується окремо і згідно тарифів обраного оператора.

Навігація використовує невеликі за обсягом векторні карти, які швидко завантажуються і зберігаються в пам’яті телефону, що важливо при користуванні мобільним інтернетом. Якщо навіть телефон вийшов із зони дії мережі, а ви тим часом згорнули не туди, Навігація зможе прокласти новий маршрут до місця призначення.

Для того, щоб почати роботу з Картами Google з навігацією, потрібно завантажити останню версію Карт на Google Play і встановити її на свій телефон з ОС Android версії не нижче 1.6.

Джерело – Google Україна – Oфіційний Блоґ