Перейти до вмісту

Хмарний сервіс Google Play запущено

Компанія Google запустила новий хмарний сервіс, який має назву Google Play. Призначенням сервісу є можливість розміщення користувачами музики чи кінофільмів, книг та програм на цифрові інформаційні сервера. Користувачі можуть отримати доступ безпосередньо із браузера, незалежно від операційної системи. Саме тому отримати доступ можна як з PC, так і з мобільних пристроїв, які працюють на базі Android. Інформацію про це Google розмістила на своєму корпоративному блозі.

Кожний користувач матиме можливість на безкоштовній основі розмістити до 20ти тисяч музичних записів, які будуть зберігатися на сервісі. Окрім того бажаючі зможуть завантажувати на сервер цифрові товари, які було придбано в магазинах Google eBookstore, Google Music чи Android Market.

Найближчим часом, у всіх смартфонах та планшетних комп’ютерах, які працюють на платформі Android, з’явиться Google Play Store замість Android Market. Ця заміна пов’язана із появою нового сервісу. В якості програм, які будуть завантажувати аудіо, відео та книг, буде запропоновано використовувати Google Play Music, Google Play Movies та Google Play Books.

Джерело – cbto.com.ua