Перейти до вмісту

Гості Євро найбільше бажають знову відвідати Львів

Не більше як третина від тих, хто відвідав Євро-2012 в Україні бажають повернутися до неї. До того серед тих, хто висловив бажання знову відвідати нашу країну, найменше воліють повернутися до Харкова – лише 17% серед опитаних виказали бажання повернутися до цього міста. Трохи більше аніж 41% виказав бажання знову відвідати Донецьк. А самими популярними містами України, в котрих проходив футбольний чемпіонат, стали Київ та Львів, за них проголосувало 54% і 68%, відповідно.

Матіас Брандт, директор проекту GIZ «Консультування й створення потужностей для Євро-2012», повідомив саме такі дані, посилаючись на результати репрезентативного опитування. Це опитування стосувалося організації приймаючими містами Євро.

Оцінюючи ситуацію в цілому можна стверджувати, що роботу з організації футбольного чемпіонату Україна провела відмінно. Тим паче, що після проведення фінальної частини
Євро-2012 про це показали результати опитування.

Майже кожен другий, а саме – 43% фанатів, котрі відвідали цьогорічний Чемпіонат в нашій державі, дав найвищу оцінку за загальну організацію – «дуже добре». Ще третина, а саме 32%, склали позитивну оцінку. Окрім того, Україна своєю організацією дійства приємно вразила футбольних фанів, а саме: 9 із 10 іноземців були схильні до того, що організація турніру буде гіршою.

Хоча Україна і отримала позитивні оцінки, проте ще раз відвідати її має намір менше ніж третина нещодавніх гостей, в той час як інша частина відвідувачів, а саме – 68%, зазначили, що більше не збираються до України.

Також варто зазначити, що 73% українців схвально оцінюють проведення чемпіонату Європи, а 77% мешканців Львова бажають, щоб їх місто в майбутньому приймало події зразка Євро.

Джерело: zaxid.net