Перейти до вмісту

Хто із зірок України ладен за гроші агітувати на виборах

А чи не заробити на виборах? Саме так розмірковують, мабуть що, зірки української естради. За гонорар вони ладні агітувати за будь-якого кандидата в нар.депи. Видання «Сегодня», котре цитує «ТаблоID», якраз і вирішило це перевірити. Кореспондент зателефонував до представників вітчизняних зірок та запропонував поагітувати «за дуже гарну жінку» в Дніпровському районі.

Так ось, як вияснив кореспондент «Сегодня», майже всі виконавці дали згоду виступити на користь кандидата, при тому розповівши детальну біографію з кращими моментами його (кандидата) життя. Проте це коштувало б виданню від 10 до 20 тис. доларів США за 30-50 хв. виступу. До речі, ніхто толком та і не поцікавився особистістю кандидата. Варто зазначити, що при цьому кореспондент навмисне називав прізвище кандидата невиразно.


Віталій Козловський

На пропозицію поспівати за кандидата відразу відгукнувся Віталій Козловський, котрий готовий, як виявилося, майже одну годину проспівати за кого завгодно за гонорар у розмірі 10 тис.дол. У відповідь на запитання стосовно значення імені кандидата, представник Віталія відповів, що їм не зовсім однаково, проте вони готові сказати все, що необхідно.


Ані ЛоракПредставник Ані Лорак також погодився, от тільки з однією умовою – треба узгодити дату. Пов’язано це, як пояснили представники Лорак, із початком всеукраїнського туру, котрий розпочнеться 25го вересня, а закінчиться – 26го жовтня.


Світлана ЛободаСвітлана Лобода може заспівати, проте її представник поцікавився прізвищем і партійною приналежністю кандидата. Можливо, це пов’язано із тим, що співачка має намір агітувати за якогось іншого кандидата.

Ігор Пасік назвав вартість виступу – 25 тисяч євро.


Руслана ЛижичкоРуслана Лижичко на політиків має спеціальний гонорар, який становить 15 тисяч євро.

Хоча переможниця «Євробачення 2004» і готова розповісти про кандидата все, що потрібно, проте потрібно узгоджувати час. Пов’язано це із танцювальним шоу «Майдан’s», яке відбувається щосуботи о 19й годині на Майдані. Окрім цього ще декілька днів у вересні і жовтні зайнято. А дізнатися більше про самого кандидата співачка згідна й пізніше.


ГайтанаА ось у співачки Гайтани прискіпливо розпитували як про саму кандидатку, так і про його політичну приналежність та програму. Після розпитувань Гайтана вирішали трохи подумати, проте назвала і свою ціну – 20 тисяч доларів.


Ассія АхатТакож і Ассія Ахат не відмовиться поагітувати.

Як відомо, Ігор Баленко, чоловік Асії, являється депутатом Київради і наразі балотується у депутати Верховної Ради.

Окрім того, представник Ахат попрохав надіслати дані кандидатки та вказати округ, по якому та йде.


Святослав ВакарчукЄдине, кого не вдалося агітувати кореспонденту «Сегодня», так це Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» та колишній депутат Верховної Ради.

Як пояснила директор Вікторія, ані Вакарчук, ані його гурт, не будуть брати участь у політичних агітаціях. Проте, як відомо співак на виборах 1999го підтримував Кучму, як кандидата у президенти, та на виборах 2004го активно підтримував Віктора Ющенко.


І, як відомо багатьом, чимало інших співаків в той чи інший час агітували за усілякі політичні сили під час передвиборчих кампаній. Поміж них є ті, котрі агітують за певну політичну силу постійно, наприклад, Таїсія Повалій і Партія регіонів. На противагу їм, інші співаки агітували (чи агітують наразі) за різних політиків. Серед цих є Руслана, котра спочатку підтримувала «помаранчевих», а потім знялася для реклами референдуму Попова, ставленика «синьо-блакитних».

В минулому в агітаціях були такі зірки шоу-бизу, як згадана вже Ані Лорак, Руслана та Ірина Білик, Тіна Кароль, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Кузьма з гурту «Скрябін», Потап і Настя, а із гуртів – Mad Heads XL, Друга ріка, ТНМК, ТІК та чимало інших українських виконавців.

Так, до речі, варто нагадати що Ірина Білик раніше співала то за «регіоналів», то за Тимошенко; Наталя Могилевська – то за Януковича, то за Юлію Тимошенко, а Кузьма за гроші, і тільки за гроші співав за «синьо-блакитних».

P.S. як би не були симпатичні вам ті чи інші зірки, голосуйте розумно, оскільки Ви обираєте не зірок шоу-бізу, а своє майбутнє!