Перейти до вмісту

Іглесіас не збирається одружуватися на Курніковій

Вони разом більше десяти років. Але тим не менше, співак Енріке Іглесіас і екс-тенісистка Анна Курнікова до сих пір не поспішають поєднуватися шлюбом. У пресі регулярно піднімається питання, коли ж пара відправиться до вівтаря. Але судячи з останнього одкровення артиста, шанувальники можуть цього так і не дочекатися.

В минулому році на концерті в Москві Енріке заявив (а точніше – прокричав на весь зал), що одружений на Анні.

Я вже дев’ять років наполовину росіянин, наполовину іспанець, – кричав на весь зал Іглесіас. – Моя дружина і бабуся – росіяни. Я люблю цю країну!

Тепер же Іглесіас пояснює, що просто не хотів бентежити своїх шанувальників.

В інтерв’ю журналу Parade співак розповів:

Не варто було псувати момент. Я не хотів конфузу. І подумав, що глядачам буде простіше зрозуміти мене, якщо я скажу, що Анна – моя дружина.

Як заявив Енріке:

Я ніколи не думав, що офіційний шлюб має дійсно серйозне значення. Можливо, це тому, що мої батьки розлучені. Але в голові не вкладається, як можна любити когось більше, маючи аркуш паперу. Зрештою, зараз не заборонено мати дітей, не будучи в шлюбі. Наскільки хорошим батьком ви зможете стати – ось що по-справжньому має значення.

Варто відзначити, що сама Анна дотримується схожої точки зору. Раніше в інтерв’ю Women’s Health дівчина заявила, що шлюб для неї не має значення.

Шлюб для мене сам по собі не важливий. У мене гармонійні, щасливі відносини – ось що має значення. Я вірю в зобов’язання. Я вірю в те, що слід бути відкритим, повністю довіряти партнеру і поважати один одного.

Джерело – news.bcm.ru