Перейти до вмісту

Існування МММ-2011 неможливе

Сергій Мавроді у своєму відео зверненні, котре розміщено на його сайті, повідомив про те, що його дітище – МММ-2011 – у нинішній ситуації більше не буде працювати.

Згідно слів Мавроді, усім учасникам МММ-2011 грошей не вистачить. Засновник фінансової піраміди зазначає, що наразі буде виручати МММ-2012. З цієї нової піраміди будуть братися кошти, котрі раніше призначалися для реклами.

Окрім того скандально відомим шахраєм-бізнесменом було зазначено одну з причин згортання проекту МММ-2011 – порушення кримінальної справи проти нього.

Також варто зазначити, що саме на вимогу прокуратури Москви в червні цього року проти Мавроді було порушено кримінальну справу. Лихо-бізнесмену інкримінується замах на шахрайство, котре пов’язано з МММ-2011. Тоді у повідомленні російської Генпрокуратури йшлося про зловісний проект МММ-2011, який було названо фінансовою пірамідою. Про це свідчать висновки таких організацій як ЗАТ “Національне агентство фінансових досліджень” та експертна рада при Федеральній антимонопольній службі РФ.

Як передають ЗМІ, вкладники МММ-2011 перестали отримувати фінансові виплати в травні. Наприкінці місяця, а саме – 31 травня, засновником піраміди було оголошено про так названий «режим спокою», котрий триватиме до 15 червня. Окрім цього Мавроді повідомив про створення МММ-2012 – нової фінансової піраміди. Тоді ним стверджувалося, що новий проект створюється заради того, щоб витягнути старий.

Джерело – prostopravo.com.ua