Перейти до вмісту

Йолка залишає Х-фактор

Шанувальники більше не побачать Йолку в шоу Х-фактор починаючи з 3го сезону. Співачка завдяки участі в цьому проекті стала досить популярною. Наслідком цього стала її велика зайнятість.

Як визнає сама Йолка, в неї не буле вистачати часу на Х-фактор. Пов’язано це з тим, що співачка зараз має намір повністю присвятити себе творчості. Хоча проект і зміг дати їй дуже багато, проте Йолка змушена покинути його.

Керівник проекту Тала Онищук підтвердила цю інформацію:

Починаючи з 3го сезону, співачка Йолка більше не буде суддею шоу Х-фактор. Рішення було прийнято взаємно, виходячи з того, що для нас принципово важливо, щоб суддя був справжнім куратором для своїх підопічних і міг приділяти належну увагу проекту і учасникам. Йолка зараз зосереджена на своїй концертній діяльності, тому її роль судді могла б перетворитися на формальність, чого ні нам, ні їй не хотілося б. Зараз ми знаходимося в пошуку четвертого члена журі. Нам потрібна відкрита, щира, емоційна жінка, яка багато чого досягла в музичному бізнесі і могла б привнести в шоу свій неповторний погляд на творчість, і при цьому стати справжнім членом сім’ї Х-фактор і рівноцінним суперником для інших суддів-наставників.

Як розповіла Йолка:

Я згадую шоу з вдячністю. Крім позитивних емоцій, я отримала величезний багаж корисного досвіду. Зараз хочу з головою піти в творчість. Випустила свій четвертий альбом, який називається «Точки розставлені», хоча це ще не крапка.

Джерело – ivona.bigmir.net