Перейти до вмісту

Крістіна Агілера показала обвислий бюст

Зимовий прес-тур асоціації телекритиків, що дає можливість показати журналістам нові проекти і програми, прикував увагу американської громадськості. Вчора, 8 січня, в Пасадену з’їхалося безліч зірок: Джессіка Сімпсон, Стівен Спілберг, Ніколь Річі, Анжеліка Х’юстон, Ель Макферсон. Вони розповідали про свої плани і нових проектах.

Серед гостей була і Крістіна Агілера. Разом з музикантами, Карсон Дейлі і Адамом Лівайн, вона розповідала про свій проект – The Voice. При цьому співачка була в прекрасному настрої – багато посміхалася і жартувала. Однак увага учасників світського заходу була прикута не до того, що вона хотіла їм розповісти, а до … бюсту. З’явившись в красивому платті з глибоким декольте, але без нижньої білизни, Крістіна виглядала, м’яко кажучи, не зовсім привабливо.

Зазвичай розкішний бюст Агілери, виглядав на цей раз обвислим, як би «здутим», як уже прокоментували його безліч ЗМІ. Своїм виглядом співачка викликала стільки негативних пересудів, що, мабуть, їй доведеться наступного разу не відмовлятися від нижньої білизни і більш уважно підбирати вбрання перед тим, як з’явитися перед публікою. Деякі представники ЗМІ вже написали: у Агілери один вихід із ситуації – звернутися до пластичного хірурга.