Перейти до вмісту

Ксенія Собчак зпорадіювала агітацію Чулпан Хаматової. Відео

Телеведуча підірвала Інтернет відеороликом «Я голосую за!».

Агітролік з Ксенією Собчак у головній ролі отримав великий резонанс в соціальних мережах. Одні інтернет-користувачі лають світську ослицю левицю, інші захоплено відгукуються про її витівку.

Громадська рада «Чесний вибір» в цьому питанні зайняла чітку і ясну позицію. Рада визнала агітаційний ролик Ксенії Собчак провокаційним і таким, що підриває довіру громадян. Агресивна пародія на передвиборну агітацію Чулпан Хаматової на підтримку Володимира Путіна погіршує ситуацію зі звинуваченнями актриси в нещирості. Агітролік Собчак витриманий у схожій стилістиці і ображає Хаматову, тому що відкрито показує, що вона агітувала за кандидата в президенти з примусу. Між тим, жодних доказів, що підтверджують факти тиску, до цих пір не знайдено.

«Чесний вибір» вимагає від Ксенії Собчак вибачень перед громадськістю за свою епатажну витівку. Телеведуча поки ніяк не відреагувала на вимоги, зате вона з радістю повідомила в своєму Твіттері, що з нею хоче зустрітися арабська телекомпанія «Аль Джазіра Інтернешнл», щоб взяти інтерв’ю і на основі нього зробити сюжет о протестних настроях в Росії.

Важко уявити, що Ксенія Собчак засмучується з приводу того, що вона зробила. З її Твіттера стає зрозуміло, що телеведуча продовжує радіти життю, відвідуючи світські тусовки і ресторани. Швидше, Собчак займеться вивченням Клубів зі знижкою, на яких так вигідно купувати товари та послуги, ніж принесе свої вибачення. Адже в чому, в чому, а в частій зміні принципів світську левицю дорікнути дуже важко.

Джерело – news.bcm.ru