Київське метро зупинив сніг, що розтанув

Довга перерва в русі потягів метро була пов’язана з великою територією пошуку місця поломки (прогін між станціями метро протяжністю 4 км).

Фахівці столичного метрополітену з’ясували причини перебоїв у графіку руху поїздів метро, які відбулися 23 лютого.

Як повідомляє прес-служба:

За інформацією КП» Київський метрополітен «, 23 лютого в 12:11 на перегоні між станціями»Славутич» і «Видубичі»на одному з шляхів відбулося зняття напруги 825 В з контактної рейки від системи захисту. Спроби енергодиспетчера подати напругу резервними схемами управління не дали позитивного результату. Невідкладно на ділянку були направлені спеціальні бригади для пошуку і усунення несправності. Оскільки перегін між станціями «Видубичі» і «Славутич» має протяжність більше 4х кілометрів, огляд всіх вузлів кріплення контактної рейки і кабельних ліній зайняв тривалий час. В результаті огляду був виявлений оплавлений вузол кріплення контактної рейки з руйнуванням ізолятора. Після заміни ізолятора рух потягів було відновлено.

У метрополітені зазначають, що причиною виходу з ладу кріплення контактної рейки став поверхневий пробій на «землю» ізолятора, на якому осів струмопровідний шар водяного пилу з брудом, насиченою солями. Така ситуація виникла в результаті танення снігу і льоду на проїжджій частині Південного моста.

Джерело — ТСН.ua