Перейти до вмісту

Марату Башарову помстилися за “Битву екстрасенсів”

В кінці січня в Підмосков’ї сталася страшна пожежа – в лічені години вигорів дотла двоповерховий особняк батьків колишньої дружини Марата Башарова Лізи.

Родичам актора, на щастя, вдалося врятуватися. Але все, що знаходилося в будинку – меблі, гроші, коштовності, – перетворилося на попіл. Цей будинок колишні тесть і теща Марата Башарова будували 15 років! Тепер, за їх власними словами, вони залишилися без даху над головою. Точна причина загоряння досі невідома.

Кажуть, усіх, хто бере участь в телепрограмах, пов’язаних з магією, починають переслідувати нещастя. Ніби вищі сили дають зрозуміти: не варто втручатися в заборонені сфери життя. І якщо у професійних магів для таких випадків є спеціальний захист, то простим людям, які приймають все близько до серця, щастить менше.

Сам Марат під час трагедії перебував на відпочинку за кордоном і дізнався про те, що трапилося з газет. Ні він, ні його колишня дружина Ліза не дають коментарів стосовно цієї страшної події, проте кажуть, що перед початком зйомок 13го сезону телешоу (цифра для багатьох нещаслива) відомий ведучий звертався за благословенням до священика.

Я вірю в екстрасенсів. З тих пір як я почав вести цю програму, я зрозумів, що ми часто віримо в різну нісенітницю, але в найвідповідальніший момент ми віримо тільки в себе. Я вірю в себе. Я вірю в Бога. Мені незрозуміло, чому деякі люди, які називають себе екстрасенсами, йдуть на програму, використовуючи святі предмети тільки для того, щоб перемогти.

Я відразу можу відрізнити справжнього екстрасенса від шарлатана. Я бачу, коли людина починає мені пудрити мізки. І мені стає його шкода. Тому що потім, на небесах, все воздасться: за його паси, за його вирячені очі, за слова. Сам я ніколи не звертався до екстрасенсів з особистих питань. Тому що, як тільки ти почнеш це робити, ти станеш від них залежним.