Перейти до вмісту

Мати зарізала сина за прохання оплатити Інтернет

В місті Єршов[1] трапилася трагедія, яка потрясла багатьох: вбито підлітка. Йому було лише 14 років. Вбивцею виявилася власна мати! Як з’ясувалося, мати зарізала сина кухонним ножем. Бідолаха лише попрохав її про сплату Інтернету.

Завдяки повідомленню представників Слідчого управління СК РФ по Саратовській області громадськості стало відомо про цей жахливий і моторошний випадок. Вбивство у Єршові сталося нещодавно – 13 вересня.

Юнак звернувся з доволі простим і безневинним проханням до своєї матері. Він просив дати йому грошей аби оплати інтернет, котрий підключався за допомогою 3-G модему. Реакція 36-річної матусі на його просте прохання була абсолютно неадекватною. Жінка, взявши до рук кухонний ніж, завдала синові смертельний удар в груди. Своїм ударом вона пошкодила серце. Нанесений удар виявився фатальним для підлітка.

В даний момент уповноваженими слідчими ведеться розслідування всіх обставин жахливого інциденту. Проти жінки було порушено кримінальну справу за частиною 1-ою статті 105 Кримінального кодексу Російської Федерації, якою передбачено покарання за скоєння вбивства.

Жорстоке вбивство підлітка шокувало жителів Єршова. Всі сусіди та знайомі сім’ї, котра так трагічно «прославилася», були гарної думки про всіх її представників. Єдиним зауваженням було лише те, що син з матір’ю багаторазово конфліктували із-за того, що підліток так фанатично захоплювався різними соціальними мережами.

Зі представників слідчих органів Росії стало відомо про те, що мати вбивця не заперечувала своєї вини та зізналася у скоєному злочині. В тому разі, якщо провина жінки буде підтверджено, їй загрожуватиме тюремне ув’язнення терміном до 15 років.

Джерело – Гипотеза.net: новости Украины

1 [1] ? Місто Єршов розташовано в Саратовській області Російської Федерації і являється адміністративним центром Єршовського району.