Перейти до вмісту

Мавроді: піраміда МММ-2011 валиться

Нові кошти в МММ-2011 допоки не будуть поступати. Пов’язано це з панікою, яка виникла в системі. На додачу створюється нова система, а точніше – чергова піраміда. Ім’я нової піраміди донезмоги банальне – МММ-2012. При цьому обидві системи будуть працювати паралельно. Про це стало відомо після повідомлення, яке залишив Сергій Мавроді, засновник піраміди, на своєму сайті.

Як висловився Мавроді з цього приводу:

На жаль, доводиться констатувати, що в системі все ж почалася паніка. Щоб повернути приплив, необхідно конструктивне рішення. Ми все розрулимо.

Із його слів випливає, що МММ-2012 створена також і для того, що врятувати попередню піраміду. У зв’язку із цим всім у системі до 15 червня поточного року вводиться режим «спокою». Під час дії цього режиму виплати будуть жорстко обмежуватися.

Зловісний Мавроді, запустивши операцію «Фенікс», вирішив скасувати всі рахунки так званих десяток, залишивши при цьому особисті рахунки учасників. Також скасовуються пакетні виплати і казначейські рахунки, маври стають менш прибутковими. Окрім того, якщо грошима, котрі лежать на приватному рахунку, не користуються, то прибуток по них сягатиме лише якихось десять відсотків на місяць.

За вимогою десятника, учасник піраміди повинен протягом найближчих двох діб перевести кошти за власного рахунку на вказаний. На суму, яку учасник переказав, він може, так би мовити, купити маври під тридцять відсотків.

Джерело – prostobank.ua