Перейти до вмісту

Мешканка Лондона перенесла весілля заради лікування ящірки

Ліззі Гріффітс, мешканка Лондона, мала намір одружитися із своїм коханим. Проте весільна церемонія була перенесена пізніший термін. Приводом для цього стала бородата ящірка – хатня тваринка Ліззі, яка нещодавно захворіла. До речі, ящірка має кличку Джордж.

Як розповідає 26-річна британка, влітку її коханий зробив їй пропозицію. А вже восени Гріффітс стало відомо про те, що захворіла на рак її ящірка. Для того, щоб врятувати хатнього улюбленця, потрібен був курс променевої терапії. Після розмови із своїм хлопцем, Ліззі вирішила суму з грошей, необхідну для цієї процедури, взяти із грошей, які було відкладено на весілля.

Щоб ящірка зуміла впоратися з свою хворобою, обранець Ліззі вирішив піти на зустріч свій коханій і погодився перенести дату весілля. А результаті цього приблизно три тисячі фунтів стерлінгів, а це близько 3,6 тис. євро, було витрачено на лікування ящірки Джорджа. Окрім того, в Британії це перший випадок, коли ящірка пройшла курс променевої терапії.

Наразі домашня бородата ящірка почувається краще – ветеринари спостерігають ремісію. Коли Гріффітс і її хлопець одружаться, не уточнюється. Відомо, що Джордж буде присутній на весільній церемонії.

Джерело – Віницяok.com.ua