Перейти до вмісту

Microsoft автоматично оновить IE

В кінці минулого року стало відомо, що корпорація Microsoft буде автоматично переводити користувачів на нову – 9ту версію браузера Internet Explorer (IE). Автоматичне оновлення для операційних систем Windows XP, Vista і 7 стартувала в січні цього року. Першими оновлення отримали користувачі з Австралії та Бразилії. Браузер завантажується лише на ті комп’ютери, у яких включена функція автоматичного оновлення. Установка цієї та всіх наступних версій інтернет-браузера Microsoft планує проводити в німому режимі, не відволікаючи уваги користувачів.

Оновлення в першу чергу отримають ті країни, де до сих пір домінує ОС Windows XP з IE6. Ця версія браузера, випущена десять років тому, не підтримує веб-стандарти HTML5 та CSS3, і містить безліч вразливостей. За даними Secunia.com, в «шістці» налічується понад 200 дірок, для 15% з яких Microsoft так і не випустила латочку.

Компанія Accuvant LABS оцінила безпеку трьох найбільш поширених браузерів – Internet Explorer, Chrome і Firefox. Самим безпечним з цієї трійки експерти визнали Google Chrome.

Джерело – porte.com.ua