Перейти до вмісту

Microsoft має намір випустити Windows 8 з новим логотипом

Для ОС Windows 8, яка зараз розроблюється, компанія Microsoft має намір представити новий логотип – схематично зображене вікно. Цей логотип замінить різнокольоровий прапор, який використовується в різних варіаціях вже близько 20 років, говориться в блозі компанії.

По мірі виходу нових версій Windows знак системи ставав все складніше: від спрощеного зображення вікна Microsoft перейшла до різнобарвному прапору, який обростав все новими графічними ефектами. У логотипі Windows 8 компанія вирішила повернутися до джерел: новий одноколірний знак найбільше схожий на логотип версії Windows 1.0, що вийшла в 1985 році.

За словами представників Microsoft, змінити звичний логотип було вирішено, щоб відобразити істотні зміни в Windows 8, зокрема, поява інтерфейсу користувача Metro, заснованого на простих фігурах і типографіці. Однак при цьому було важливо щоб знак і надалі впізнавали. Роботу по створенню логотипа Windows 8 для Microsoft виконало брендингове агентство Pentagram.

Тестова версія Windows 8 була представлена у вересні. З цією системою Microsoft розраховує потіснити конкурентів ринку планшетних комп’ютерів, який швидко зростає, і в той же час не втратити традиційне джерело доходу – сегмент персональних комп’ютерів. Windows 8 має новий інтерфейс Metro для сенсорного управління, схожий з тим, що використовується на смартфонах під управлінням Windows Phone.

Microsoft збирається представити попередню версію Windows 8 для публічного тестування в рамках форуму Mobile World Congress 29 лютого. Поява фінальної версії системи очікується ближче до кінця поточного року.