Перейти до вмісту

Microsoft опублікувала системні вимоги ОС Windows 8

Компанія Microsoft планує цієї осені випуск чергової операційної системи – ОС Windows 8. Публікуючи мінімальні системні вимоги нової ОС Windows, компанія тим самим дає можливість виробникам комп’ютерів підготуватися до релізу.

У документі, який моментально поширився в мережі, особливою увагою користуються планшетні комп’ютери. Це пов’язано з тим, що Microsoft має намір випустити Windows 8 для пристроїв, які працюють на базі архітектури ARM. Корпус планшета повинен містити як мінімум 5 апаратних кнопок. Це кнопка вимкнення живлення, кнопка регулювання гучності, кнопка з логотипом Windows і кнопка, яка відповідає за роботу функції повороту зображення на дисплеї в залежності від положення пристрою в просторі.

Функції кнопок клавіші з логотипом Windows і регулювання гучності являються стандартними. Клавіша з логотипом виводить основне меню на екран в інтерфейсі Windows Metro, який являється аналогом меню Пуск. Клавіша регулювання гучності – звісно ж дозволяє робити звук голоснішим чи тихішим. Кнопка управління живленням має кілька функцій. Якщо при натиску цієї клавіші працює планшет, система перейде в режим очікування, в той час як утримання цієї натиснутої клавіші протягом 4х секунд повністю виключає планшет. П’ята кнопка дозволяє включати и вимикати автоматичний поворот дисплею. Microsoft у своєму релізі наголошує, що вимоги о наявності 5ти кнопок поширюється і на ноутбуки з поворотним сенсорним дисплеєм і планшетні комп’ютери з QWERTY-клавіатурою.

Окремим пунктом в документі йде опис набору модулів бездротового зв’язку. Тут жорстка вимога тільки одна – якщо в планшеті або трансформері є підтримка стільникових мереж третього покоління або хоча б Wi-Fi, то наявність GPS-приймача є обов’язковим. Наявність модуля NFC залишається на розсуд виробника. Інші вимоги Windows 8 до апаратної частини планшетів і трансформерів такі: не менше 10 Гб дискового простору для зберігання системних файлів, відеокарта з підтримкою DirectX 10, дисплей з роздільною здатністю не менше 1366х768 пікселів, вбудована камера з роздільною здатністю не нижче HD, порти USB 2.0, акселерометр, гіроскоп і ряд інших сенсорів, а також модулі Wi-Fi 802.11 b/g/n і Bluetooth 4.0.

Джерело – porte.com.ua