Перейти до вмісту

Microsoft створює ідеального перекладача

Далеко не кожен може стати поліглотом і вивчити дюжину різних мов за короткий термін. Однак, скоріш за все, для цього незабаром і не буде потрібно ніяких зусиль.

Компанія Microsoft створює програму, яка зможе з легкістю здійснювати переклад на інші мови і при цьому орієнтуватися тільки на голос користувача. В цьому перекладачі використовується складна лінгвістична програма Френка Суна, яка може розпізнати голос того, хто говорить і перевести його на іншу мову. За допомогою цього перекладача вдасться в майбутньому здійснити революцію в спілкуванні та прибрати всі мовні бар’єри.

Під час тестування програма перекладала голос з англійської на іспанську, італійську та китайську (мандарин). Сун каже, що програма здатна працювати з 26ма різними мовами.

Звісно, програма поки що не ідеальна. Тому для забезпечення більш точного перекладу перекладачу від Microsoft потрібна невелика адаптація до голосу того, хто говорить. Приблизно за годину програма може звикнути до голосу і робити абсолютно точний переклад.

Френк Сун вважає, що його нововведення зможе бути використане як допоміжний засіб у вивченні мови, особливо учням і студентам. Як би там не було, дана програма буде серйозним проривом в галузі перекладу.

Джерело – weekly.ua