Перейти до вмісту

Народження дитини стало для Надії Мейхер несподіванкою

Численні шанувальники і папараці ніяк не можуть дочекатися, коли ж у Надії Мейхер народиться дитина! Підтвердженням цього факту стала несподівана для самої співачки новина, що з’явилася в інтернеті 14 березня. Як повідомлялося, екс-учасниця популярного гурту «ВІА Гра» ввечері 14 березня нарешті стала мамою. Також в новині йшлося про те, що Надія народила дівчинку в одному з пологових будинків Києва.

Перед самими пологами Грановська зустрілася зі своїми рідними та близькими – матір’ю, сестрою і коханим Михайлом Уржумцевим, які прийшли її підтримати. Повідомлялося також про відмінне самопочуття новоспеченої матусі та її новонародженої дівчинки, які не збираються довго засиджуватися в пологовому будинку.

Вже на наступний день, коли новина облетіла весь інтернет і всі масово почали вітати співачку, Надія Мейхер зазнала якесь здивування, адже, насправді, вона все ще вагітна. Як стало відомо, про те, що у Наді народилася дочка, вона сама дізналася з інтернету. Представники популярної співачки і телеведучої вранці 15 березня спростували інформацію, що з’явилася напередодні новина.

Як повідомила шанувальникам сама Надія Мейхер, дитина дійсно має з’явитися на світ вже буквально на днях, але поки ця подія ще не здійснилося. Тому не варто підганяти події, яким судилося статися вже незабаром. Залишилося почекати зовсім небагато і можна сміливо і впевнено вітати співачку з народженням другої дитини. До речі, Надія запевнила всіх, що сама повідомить, коли вдруге стане мамою.

До речі, батьком майбутнього малюка екс-солістки «ВІА Гри» є бізнесмен Михайло Уржумцев. Ходили чутки про розставання пари. Причиною сварки Надії та Михайла став стать майбутньої дитини. Коли Уржумцев дізнався, що у Мейхер народиться дівчинка, він кинув майбутню матусю. Але зараз Михайло і Надія разом. Він спеціально прилетів з Москви до Києва, щоб підтримувати кохану. Варто також відмітити, що у Мейхер вже є одна дитина – дев’ятирічний син Ігор.

Джерело – weddingdata.ru