Перейти до вмісту

Немає паркомата? Не плати за парковку

Розпорядження Кабінету Міністрів стосовно платних автостоянок і паркоматів вступило в силу з 1 квітня 2012 року. В розпорядженні йде мова про визначення автостоянки як такої, тобто місце вважається стоянкою якщо там встановлено паркомат. Тільки через паркомат можна буде оплатити парковку. Місце, на якому не має паркомату, офіційно не вважається парковкою. Наприкінці минулого тижня про це сказав Олександр Ігнатенко, начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіонбуду.

Як висловився Ігнатенко з приводу парковок і паркоматів:

Тільки 5% місць для парковки зараз обладнані відповідними паркоматами по всій Україні. Деякі органи місцевого самоврядування вже затвердили відповідні рішення.

Як приклад, він привів Запоріжжя. В цьому місті, за словами Ігнатенко, всі парковки являються безкоштовними. Також, як приклад, ним було згадано парковку Одеси, де оплата буде здійснюватися тільки за безготівковим розрахунком.

Оскільки завдання встановити паркомати по всій території України до 1 квітня 2012 року не виконано, то за словами Олександра Ігнатенка, то з 1 квітня водій при відсутності паркомата може не сплачувати за дану послугу.

До речі, в січні Кабінет Міністрів відстрочив обов’язкове обладнання операторами парковок паркоматами та автоматичними в’їзними і виїзними терміналами до 1 квітня 2012 року.

Джерело – ПростоПраво.com.ua