Перейти до вмісту

Охоронець, не оцінивши гумору відвідувача, побив його

Синяк і гематома на обличчі – так закінчився похід у супермаркет для Віталія Піки. Запорізький художник прийшов в магазин зі своїм 12-річним сином за автомагнітолою. Вибрав підходящу модель і перед покупкою захотів перевірити справність техніки. Але не вийшло – працівники супермаркету повідомили, що немає у них для цього спеціальної апаратури.

Як розповів Віталій:

Тоді я попросив книгу скарг. Наді мною стали насміхатися співробітники супермаркету, а найбільше – охоронець. Ось я і вирішив, що писати скаргу, намалюю на нього прямо в книзі шарж.

Після цього, за словами Віталія, охоронець розлютився і наполіг на тому, щоб вони поговорили більш “предметно”, але вже на вулиці. Художник погодився, але відразу повідомив, що битися не вміє, і якщо співробітник супермаркету почне його бити, він втече. Тоді, як стверджує Віталій, охоронець накостилять йому прямо в коридорі.

До речі, після розборок Віталій ще двічі намагався зайти в супермаркет і з принципу купити магнітофон, але всередину його вже не пустили.

А ось охоронець Олексій, від кулаків якого, як стверджує художник, він постраждав, впевнений у своїй правоті.

Цю ситуацію прокоментував Олексій:

Чоловік поводився неадекватно, він мене образив, і я вивів його з магазина. Я вчинив, може, не як охоронець, але як чоловік.

На питання, вдарив він художника, охоронець відповів розпливчасто: «Я його погладив…»

Старший менеджер магазину не став коментувати ситуацію. Запропонував переговорити з директором, але того на місці не виявилося. Але нам пообіцяли днями показати відео з камер спостереження, на якому видно, що саме клієнт поводився некоректно. А от в коридорі, де, за словами художника, його били, відеокамери немає.

Віталій Піка після інциденту написав заяву в міліцію і зробив аналіз на вміст алкоголю в крові, який, до речі, показав, що він був тверезий. Зараз в міліції з’ясовують, на чиєму боці правда.

Джерело – zp.vgorode.ua