Перейти до вмісту

Пішохідний міст Києва прикрасять художнім освітленням

У Києві завершили ремонт Паркового пішохідного моста через Дніпро, який з’єднує центральну частину міста з парковою зоною і пляжами Труханового острова.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Київської КМДА.

Вже навесні Парковий міст, для якого за 55 років існування це був другий ремонт, буде оснащений сучасним декоративним освітленням. Про це розповів генеральний директор КП «Київавтодор» Георгій Глінський під час прямого ефіру на телеканалі «Київ».

«Коли почали складати дефектний акт, ми виявили, що заміни вимагають і деякі прогонові будови, і елементи конструкції мосту. Потрібно було також виконати захист бетону і металевих конструкцій – тобто постала потреба у комплексній реконструкції споруди. І підрядна організація успішно її виконала. Були застосовані новітні технології та матеріали.

Тепер на мосту зовсім інше, тривке покриття, а не асфальтобетон, інші сучасні методи захисту. Навіть фарба підбиралася з кращих зразків – вона враховує і додаткову вологу, і вітер, і різні погодні умови. Навесні, коли ми зробимо художнє підсвічування пішохідного мосту, він стане особливою окрасою Києва», – зазначив він.

За словами Георгія Глінського, відтепер без капітального ремонту міст прослужить 50 років.

«Будуть виконуватися тільки середні, поточні ремонти, але капітальних ремонтів у найближчі 40-50 років не буде», – підсумував директор «Київавтодору».

Джерело – capital.jkg-portal.com.ua