Перейти до вмісту

Причиною викрадення дитини стало його ім’я

Поліція в середу прояснила мотив викрадення семирічного Іллі Ярополова з дитячого саду в Пермському краї. За даними поліції, підозрювана хотіла дитину саме на ім’я Ілля і вкрала хлопчика якраз з цієї причини.

Ілля Ярополов був викрадений вдень 27 березня з дитячого саду міста Краснокамська. Першого квітня в службу таксі надійшов телефонний дзвінок від невідомої жінки, яка повідомила, що дитина знаходиться на автобусній зупинці в Кіровському районі Пермі. Там його і виявили. В той же день ввечері були затримані троє підозрюваних у викраденні, в тому числі і сама ймовірна викрадачка, молода жінка.

Андрій Подолян, виконуючий обов’язки начальника поліції ГУМВС по регіону, на прес-конференції заявив:

Мріяла про дитину з ім’ям Ілля. Коли зайшла в садок, побачила табличку з його ім’ям і назвала його. І після сказала слова, які стали «кодовими» для хлопчика – «Мама в лікарні».

Підозрюваній у викраденні жінці 20 років і, за даними слідства, вона може мати дітей. Проте спосіб життя вона вела «не зовсім гідний», зазначив Подолян. Двоє інших підозрюваних – це співмешканець дівчини, в квартирі якого хлопчик перебував всі п’ять днів, поки його шукали, і ще одна жінка, що проживала там же. Вона не є родичкою, але допомагала доглядати за Іллею. За словами співмешканців дівчини, вона збиралася повернути дитину добровільно.

Відносно всіх трьох підозрюваних призначені психіатричні експертизи. Хоча, за даними слідства, за всіма медичними довідками ці люди здорові, додав в.о. начальника поліції.
Подолян розповів:

З дитиною поводилися добре, містився він більш-менш нормально, йому навіть придбали іграшки, але не виводили його гуляти. Ситуацію йому пояснювали тим, що його мама перебуває в лікарні.

Раніше Слідчий комітет порушив за фактом НП кримінальну справу за статтею «Викрадення завідомо неповнолітнього», санкція якої передбачає аж до 12 років позбавлення волі.

Джерело – РІА.ru