Перейти до вмісту

Родичка Кейт Міддлтон заробляє стриптизом

Кузина герцогині Кембриджської Кетрін зганьбила свою короновану родичку – дівчина станцювала стриптиз в одній забігайлівці.

Дівчина досить еротично роздягалася під акомпанемент знущальної пісні. Та пісня була присвячена королеві Єлизаветі II. Відео зі скандальним танцем розшукали британські журналісти.

Журналістам все-таки вдалося знайти пляму на бездоганній репутації герцогині Кембриджської Кетрін, яка в дівоцтві носила ім’я Кейт Міддлтон. До слова, Кетрін є дружиною принца Вільяма.

Як з’ясувалося, у Кейт є не зовсім зразкова кузина. Родичка полюбляє оголюватися на радість чоловікам, а якщо простіше – танцює стриптиз. Ладно б, якщо сестра Кейт Міддлтон з’являлася б в якійсь глибинці. Та ні. Вона танцює в одному з популярних стриптиз-барів Лондону.

Ім’я в танцівниці досить банальне – Кристина Дарлінг. Вже кілька років дівчина, танцюючи в Лондоні, має велику популярність серед представників сильної статі. Окрім того фотографії Кристини з’являлися на обкладинках «дорослих» журналів.

Відеозапис виступу міс Дарлінг, який вже блукає мережею, з впевненістю назвати антипатріотичним. На сцені родичка Кейт з’являється у сукні кольору національного прапора. «Прапор Великобританії» в процесі виступу безсоромно скидається. Але це ще не все. Кристина Дарлінг танцює пісню «God save the queen» гурту «Sex Pistols».

В пісні є такі слова:

Боже, бережи королеву та її фашистський режим

Крістіна, дізнавшись про своє спорідненість до королеви Єлизавети II, посміхаючись зізналася про те, що навіть не підозрювала про свою «благородну спорідненість».

Після того, як Кейт Міддлтон і принц Вільям побралися навесні минулого року, співробітники жовтих видань стали шукати смажені факти з минулого життя нинішньої герцогині Кембриджської, батьки якої були вихідцями з робітничого класу. Однак про саму міс Міддлтон так нічого і не було знайдено – дівчина мала бездоганну репутацію. Тоді всі зусилля папараці направили на родичів нареченої принца. І з’ясувалося, що бабуся Крістіни Дарлінг є сестрою дідуся Кейт Міддлтон. До слова, невідомо, чи знає герцогиня Кембриджська про свою ексцентричну родичку.

https://www.youtube.com/watch?v=X0yJBah-ArM

Джерело – Газета.ua