Перейти до вмісту

Розробники Angry Birds Space змінили плани щодо Windows Phone

Компанія Rovio переглянула плани щодо версії гри Angry Birds Space для мобільної платформи Windows Phone 7.

Генеральний директор Rovio Мікаел Хед (Mikael Hed) повідомив в інтерв’ю Reuters, що компанія працює над випуском гри на WP7. Тим самим він спростував зроблену раніше заяву директора по маркетингу Rovio Петера Вестербакі (Peter Vesterbacka). Той розповів, що на WP7 гра не вийде, оскільки Rovio воліє робити ставку на платформи з вагомою часткою на ринку.

Дату виходу Angry Birds Space на WP7 Хед не розкрив.

Хед також уточнив, що Rovio тісно співпрацює з Nokia, яка використовує WP7 в якості основної платформи для своїх смартфонів. Під управлінням цієї ОС працюють апарати Nokia Lumia.

Взаємодіяти з Nokia Rovio почала ще до виходу першої частини Angry Birds – гри, яка принесла компанії широку популярність. Rovio випустила кілька десятків ігор для апаратів Nokia на базі Symbian. Nokia і Rovio є сусідами – їх штаб-квартири знаходяться в місті Еспоо у Фінляндії.

Гра Angry Birds Space вийшла 22 березня на iOS, Android, Windows і Mac OS X. Як і попередні частини серії Angry Birds, вона розповідає про війну «сердитих пташок» з зеленими поросятами, тільки її дія розгортається в космічному просторі.

Джерело – internetua.com