Перейти до вмісту

Секрет вічної молодості нарешті відкрито

У невеликому утворенні в основі мозку – гіпофізі відбувається вироблення гормону росту. Він є необхідним для нормального росту дітей, а також для оновлення органів і тканин. З віком залозою виробляється все менше і менше гормону. В кінцевому підсумку організм починає старіти.

Як вважають американські експерти з клініки Майо, застосування для омолодження синтетичного гормону росту загрожує дуже серйозними проблемами і несе загрозу здоров’ю.

Побічними ефектами в даному аспекті є такі хвороби як серцева недостатність і діабет. Проте є способи, які сприяють збільшенню виробництва гормону натуральним методом і без будь-яких ускладнень. Наприклад, позбавлення від жирових «відкладень» в області живота сприяє зниженню швидкості зменшення в організмі гормону росту. Також, спорт та ведення активного способу життя сприяють підтримці достатньої кількості рівня гормону.

Що ж стосується продуктів харчування, то їжа, що володіє високим глікемічним індексом, різко підвищує в крові рівень цукру, тим самим пригнічує секрецію гормону росту. У зв’язку з цим останньому прийому їжі в день слід приділяти особливу увагу. Вечеря з незначною кількістю їжі і разом з тим високим вміст білка, і низький вміст вуглеводів сприяють виробництву гормону росту.

Під час нічного сну виробляється найбільша кількість гормону росту. Саме тому недосипання спричиняє зниження рівня гормону. Наслідком цього буде швидке зношування організму.

Джерело – medvesti.com