Перейти до вмісту

Шоу казахстанських барменів

В черговий раз казахстанським барменам випав шанс подарувати ефектне шоу глядачам, продемонструвати свої здібності в барменівській справі і з’ясувати, хто з них самий спритний і вправний.

23 лютого в Алмати пройшов 21й казахстанський некомерційний конкурс барменів Barmaster-2012 INDJI OPEN DISCO, організований Казахстанської асоціацією барменів.

У конкурсі взяли участь 11 барменів, більшу частину яких склали жителі Алмати. Змагання пройшли в двох категоріях – JUNIORS DIVISION (JR) та PROFESSIONAL (PR).

Суть конкурсу полягала в тому, щоб кожен учасник приготував один фантазійний коктейль в п’яти примірниках, використовуючи елементи флейринга.

Шоу вийшло яскравим і незабутнім. Під час міксу коктейлів учасники обертали, підкидали, перевертали, ловили пляшки і барні приналежності, проробляючи різні акробатичні трюки і демонструючи складні баланси, гідні жонглера і фокусника. Все це відбувалося під запальну музику. Від учасників виходила енергія руху, вогню та позитиву. Одним словом, флейринг не залишив жодного глядача байдужим.

Переможцем в категорії JR став дебютант Руслан Какенов з Петропавловська, який приготував коктейль «Тропікана». Друге місце зайняв дебютант Ержан Садиков (Алмати, коктейль «Айша») і третє місце виборола Олександра Синіцина (Алмати, коктейль «Це корисно») – єдина дівчина-учасниця, яка прекрасно володіє жонглюванням.

Перше місце в категорії PR за оцінками технічного журі було присуджено Марату Курбанбаеву (Алмати, коктейль «Мрія бармена»). Друга премія пішла Євгену Демидову (Алмати, коктейль «Егоїст»), призеру попереднього конкурсу в категорії JR. А ось третє місце довелося оскаржувати двом учасникам: Азамату Койбагорову і Сергію Ліпатнікову за допомогою тесту на точний налив. Переможцем вийшов Сергій.

Черговим конкурсом казахстанські бармени довели, що їхнє заняття – це не професія, а мистецтво, стиль життя і спосіб самовираження. Адже хіба можна в одній професії побачити і кулінара, і жонглера, і фокусника, і оратора, і діджея і просто талановиту людину, яка прагне подарувати смачний коктейль і відмінний настрій для великої кількості дівчат та юнаків, які зачаровано спостерігають за їх майстерністю.


Джерело – afisha.today.kz