Перейти до вмісту

Сім’ю Періс Хілтон пограбувала російська фотомодель

Ренату Шамракову, фотомодель, яка працювала секретарем у відомій родині Хілтон, звинувачують у крадіжці в особливо великих розмірах.

Шамракова користувалася кредитною карткою чоловіка Ніккі Хілтон – рідної сестри скандально відомої тусовщиці Періс.

Зробивши себе другим користувачем «чорної» карти American Express з правом кредиту на 150 тис.доларів, росіянка скуповувала коштовності, предмети інтер’єру та інші атрибути красивого життя протягом цілого року. Цікаво, що Тодд Майстер – чоловік Ніккі – увесь цей час не звертав уваги на регулярні відрахування зі своєї карти. Зникнення 1,6 млн.доларів він виявив недавно – 21 січня 2012 року, після чого Шамракову заарештували. Через кілька днів вона була випущена під заставу, але ненадовго. З’ясувалося, що, опинившись у в’язниці, модель попросила своїх друзів заховати коштовності і документи, що підтверджують її численні витрати. Дізнавшись про це, поліцейські затримали Шамракову повторно, звинувативши в спробі знищення речових доказів.

Як Рената Шамракова, підозрювана у крадіжці, висловлюється з цього приводу:

Я не витрачала цих грошей і поняття не маю, про яку кредитну карту йде мова! Містер Майстер активно до мене загравав, але, не дочекавшись взаємності, мабуть, вирішив помститися, виставивши мене злодійкою. Всі ці подарунки, які я нібито оплатила його карткою, він купив мені сам.

Росіянка заявила, що подасть зустрічний позов про захист честі і гідності і, крім того, має намір відсудити солідну суму як компенсацію морального збитку.

Тим часом, повторне слухання справи заплановане на середину березня.

Джерело – yp.fedpress.ru