Перейти до вмісту

Смайлики для Facebook від Skype

Відтепер усі користувачі Facebook при бажанні можуть створювати смайлики, взявши за основу власні фотографії. Таку можливість надає сервіс Skype у відповідному додатку Facebook. Про це йде мова у повідомленні, яке було розмішено в блозі Skype.

Використовуючи цю програму, яка отримала назву Skype Humoticons, користувачам буде доступна можливість створювати як статичні смайлики, так і динамічні. Статичний смайлик буде створюватися з будь-якого фото, яке було завантажено до мережі Facebook. Створити ж анімований смайлик можна буде за допомогою веб-камери, котра сфотографує обличчя користувача 5 разів та поєднує отримані фото у рухому картинку. Під час фотографування програма пропонує користувачеві відобразити на своєму обличчі бажану емоцію.

При бажанні готовий смайлик публікується на сторінці користувача або у відведеній для цього галереї. Також Skype Humoticons надасть користувачу посилання на його творіння, яке може бути використано в месенджері.

Метою програми Skype Humoticons являється створення смайликів, які використовуються в інтернеті для спілкування, більш людяними. На це наголошують представники Skype.

У рамках маркетингової кампанії, яка отримала назву «It’s Time for Skype», якраз і було створено зазначений додаток. Компанія Skype за допомогою цієї кампанії бажає нагадати про себе користувачам, які почали проводити більше часу в соціальних мережах. Маркетологи сервісу зазначають, що в порівнянні з Twitter та Facebook, Skype може запропонувати своїм користувачам майже «живе» спілкування.

Джерело – Лента.ru