Перейти до вмісту

Собчак оголосила війну Ваєнзі

Ні для кого не секрет, що скандальну телеведучу Ксенію Собчак краще не провокувати. Уже багато вітчизняних знаменитості потрапили на гострий язик Ксенії. На кожен камінь у свій город Собчак відповідає негайно, і її кривдника часом дістається в кілька разів більше «шпильок», ніж він собі дозволив на адресу Собчак.

Нещодавно під приціл скандальної Ксюши потрапила популярна виконавиця Олена Ваєнга, яка мала необережність висловити публічно своє негативне ставлення до телепроекту «Дом-2». Ксенія сприйняла це як особисту образу і тут же поспішила відповісти кривдниці. На своїй сторінці в «Твіттері» Собчак задалася питанням, чому повинні закрити саме «Дом-2», а не, наприклад, «Канікули в Мексиці». Собчак запропонувала закрити всі проекти подібного роду. Але цього їй здалося мало, і Ксюша вирішила «добити» Ваєнгу. Причому під гарячу руку попався і Стас Михайлов. Собчак повідомила, що не вважає цих виконавців зразком високої культури, а тому їх варто заборонити показувати по телебаченню. На думку Ксюши, вульгарні програми нічим не гірше вульгарних пісень.

До речі, своє ставлення до проекту «Дом-2», яке викликало широкий громадський резонанс, Олена Ваєнга висловила в суботу (28го січня) на концерті в честь свого 35-річчя, який проходив в БКЗ «Жовтневий» міста Санкт-Петербурга.