Перейти до вмісту

У 2012 році українці можуть залишитися без безлімітного інтернету

В цьому році українські провайдери, які надають послуги широкосмугового доступу в інтернет і мобільного зв’язку разом із своїми західними колегами можуть обмежити обсяги передачі даних абонентами. Про це повідомляє компанія Deloitte в своєму звіті.

Попит на передачу даних, як відзначають дослідники, досить великий. В зв’язку із цим багато операторів мобільного зв’язку змушені переглянути свої безлімітні тарифи. Метою цього перегляду є обмеження обсягу трафіку.

В сфері широкосмугового інтернету в 2012 році може також спостерігатися схожа тенденція. Цього року 100 мільйонам користувачів будуть змушені слідкувати за статистикою. Це пов’язано з впровадженням обмежень швидкості передачі даних для зменшення завантаженості мереж.

Велика завантаженість мереж, як вважають в Deloitte, спонукатиме більшу кількість користувачів звертатися для передачі даних до технологій бездротового зв’язку ближнього радіусу дії. Такі технології раніше були представлені у вигляді Bluetooth та інфрачервоного порту. Тепер, скоріш за все, відродяться як спосіб зв’язку на противагу інтернету.

У 2012 році приблизно 1% всіх даних передаватиметься не через інтернет, а за прямими з’єднанням, які будуть встановлюватися безпосередньо між пристроями. Ці показники перевищують дані за 2011 рік в два рази. Технології зв’язку «в обхід» інтернету продовжать розвиток на ринку в якості третього варіанту для передачі інформації, разом з мобільним зв’язком та широкосмуговим доступом.

Джерело – prostopravo.com.ua