Перейти до вмісту

У Києві Наташа Корольова вийшла на сцену майже гола

Популярна співачка Наташа Корольова буквально шокувала глядачів, поставши на публіці в «костюмі Єви».

Наташа Корольова в костюмі ЄвиНаташа Корольова під стать своєму чоловікові, стриптизеру Сергію Глушко, – також любить епатувати публіку. Так, на недавньому концерті, який проходив в Києві і був присвячений 23 лютого, чоловічі композиції виконувалися жінками. На цьому концерті Корольова буквально потрясла численних глядачів своїм нестандартним костюмом. Співачка з’явилася на сцені у червоній повітряної мантії, яка нічого не прикривала.

Наташа Корольова вибрала для свого номера «костюм Єви» – наряд, що повністю імітує голе тіло. Причому він настільки злився за кольором з шкірою виконавиці, що приголомшені глядачі навіть не зрозуміли, що насправді Королева все ж одягнена, а не роздягнена. Цікаво, що на самому костюмі всі інтимні місця були прикриті розсипом каміння. Проте лише за неприроднім виглядом кубиків на животі Наташі глядачі змогли здогадатися, що на Королевій такий от жартівливий костюм.

Зрозуміло, виступ співачки мав шалений успіх. Було помітно, що і сама Наташа Корольова рада зробленому ефекту.

Зі слів задоволеної виконавиці, яку цитує «Комсомольская правда»:

Мені дісталася пісня «Гола». Я передбачала, що, напевно, буде якийсь креативний номер: вийдуть на сцену великі хлопці (так воно і вийшло), який-небудь відеоряд, присвячений моєму чоловікові. Ідея не нова. Але, щоб якось скрасити виступ, – все-таки воно присвячене чоловікам, я вирішила вийти в такому вигляді. Судячи з реакції залу, сюрприз вдався.

Дійсно, потім артистку довго не відпускали папараці, які бажали зафіксувати «голу» Наташу Корольову.

Джерело – Дни.Ру