Перейти до вмісту

У Китаї мертву жінку двічі продали майбутнім чоловікам

У Китаї жінку двічі продали майбутнім чоловікам. Але найцікавіше, що і наречена, і женихи до моменту так званого весілля вже були мертві.

Популярна «наречена» померла під час святкування китайського Нового Року. Проте в Китаї поширена традиція одружити людей навіть після їхньої смерті. Власне тому сім’я жінки вирішила продати її тіло для так званого «весілля привидів».

Згідно з китайськими забобонам, померлі холостяки страждають від самотності в потойбічному світі, і їх родичі можуть купити їм померлу жінку, щоб вони могли одружитися і жити разом у загробному житті. Боротися з цим намагався ще Мао Цзедун, проте, не дивлячись на всі його спроби припинити подібну практику, чорний ринок досі процвітає, і продаж тіла «нареченої» – досить поширене явище в Китаї.

Згідно з китайськими забобонам, померлі холостяки страждають від самотності в потойбічному світі, і їх родичі можуть купити їм померлу жінку, щоб вони могли одружитися і жити разом у загробному житті. Боротися з цим намагався ще великий Мао Цзедун, проте, не дивлячись на всі його спроби припинити подібну практику, чорний ринок досі процвітає, і продаж тіла «нареченої» – досить поширене явище в Китаї.

В цьому випадку за тіло жінки її сім’я отримала 35 тис. юанів. Після здійснення ритуалу «одруження» тіла «молодят» поховали в одній могилі.

Однак це не зупинило місцевих вандалів. Бажаючі заробити, розкрадачі могил викопали «наречену», а потім продали її ще раз новому «нареченому», на цей раз за 30 тис. юанів. Втім, поліція все одно схопила злочинців у момент здійснення операції.

І це не поодинокий приклад. В 2007 році поліція в Китаї заарештувала чоловіка, який убив шість жінок, щоб продати їх тіла для такого ж «шлюбу». Він стверджував, що йому простіше вбивати жінок, ніж викопувати їх тіла.

Джерело – newsme.com.ua