Перейти до вмісту

У США померла Уітні Х’юстон

Співачка Уітні Х’юстон померла у віці 48 років. Про причину смерті поки не повідомляється.

В останні роки Х’юстон, яка неодноразово лікувалася від алкогольної та наркотичної залежності, багато хворіла. Через погане самопочуття у 2010 році було зірвано світове турне співачки, хоча незадовго до того вона випустила одну з найуспішніших платівок у своїй кар’єрі, пише 24.

У 2009 році платівка “I Look To You” дебютувала на першому місці в Billboard 200, а також і в хіт-парадах Канади, Німеччини, Італії та Швейцарії. Аналогічної успіху співачці вдалося домогтися лише у 1993 році, коли вийшов саундтрек до фільму “Охоронець” (“The Bodyguard”). Варто зазначити, що Х’юстон спробувала себе і в якості актриси. У 1992 році співачка дебютувала на великому екрані, виконавши головну жіночу роль у фільмі “Охоронець”. Її партнером по цій картині був Кевін Костнер.

Пізніше Хьюстон знялася ще в декількох фільмах, але особливого успіху вони їй не принесли. З кінця 90-х співачка в якості актриси не виступала. Уїтні Х’юстон внесена до Книги рекордів Гінесса як виконавиця, що має більше за всіх нагород і премій, а саме 411, у тому числі 6 премій “Греммі”, 2 “Еммі”, 23 нагороди American Music Awards і 16 нагород Billboard Music Awards.

Джерело – regionews.com.ua